DS Harmony - prístroj na PMU

Prístroj je určený na permanentný maku-up a klasické tetovanie na telo. Výhodou je pohodlný tvar a váha, ergonómia je ideálna pre celodennú prácu.

Stroke/zdvih: 3,5 mm

Priemer /úchop: 23-30 mm

Rozsah PRM: 8V-10000 rpm

Prevádzkové napätie: 1,5V

Pracovné napätie: 5-11V

Max. napätie: 12 V

 

210,00 - 1 050,00 €
960,00 €

Popis produktu

Kompletná súprava na permanentný make-up sa skladá z tetovacieho pera DS Harmony a kvalitného zdroja.

Jednoduché ovládanie, dizajnová súprava pre PMU artistov. Prístroj je určený na pohodlnú prácu počas celodenného použitia, pero je anatomicky tvarované pre veľmi komfortný úchop, matná protišmyková úprava povrchu, ideálna váha. Pero i zdroj sú kompatibilné s väčšinou podobných prístrojov na trhu. Easy click systém - jednoduché zasunutie cartridge pootočením je najviac osvedčený systém, možné použitie s bežnými cartridge v dostupných cenách. Pero má tichý chod, veľmi jemné vibrácie, nastaviteľná sila na jemnú pokožku aj na tvrdšie partie. Obzvlášť vhodné na PMU očných liniek, tieňovanej očnej linky a pier. Pri obočí mimoriadne čisto vykresľuje chĺpky pri hairstrokes metóde, ľahučký pudrový efekt pri powder brows metóde a ideálna sila pri prekrytí starších PMU, pri odstránení PMU vhodnými tekutinami určenými na odstránenie tetovania. Výhodou je možnosť zvoliť tzv dot work - bodkovaciu techniku, ktorá je nastaviteľná na zdroji. Bodkovacia technika je vhodná na pudrové obočie ako aj na hairstrokes techniku.

Maximálny zdvih je 3,5 mm, výsuv ihly je voliteľný a nastaviteľný pootočením dolnej časti pera. Dostatočne dlhý a mäkký pripojovací kábel umožňuje pohodlný prístup k pracovnej ploche. Záruka 2 roky.